Gelecek İçin, Geri Dönüşüm
Pazartesi-Cumartesi

8.00 – 19.00

0850 307 51 50

info@kocalarmetal.com

Pendik / İSTANBUL

Sanayi Mah. Tunahan Sk. No:46

Kocalar Metal A.Ş

Alüminyum Hurdası

Alüminyum metali, ürün çeşitliliği ve özelliği sebebiyle çok fazla sektörlerde kullanılmakta ve fiyat bakımından diğer metallere nazaran daha yüksek tutarlarda işlem görmektedir.


Ülke ekonomisi ve doğa şartları bakımında en önemli geri dönüşüm metallerden birisi olan alüminyum hurdası saymamız yanlış olmayacaktır.


Alüminyum başlıca kullanım alanları arasında; Enerji sektörü, elektrik ve elektronik ara elemanları, kablolar, otomotiv sektörü, inşaat yapı malzemeleri, hava ve uçak sanayisinde, küçük orta ve büyük işletmelerin atölyelerinde ara ekipmanlarda yüksek oranlarda kullanılmaktadır.


İletken bir metal olmasının yanı sıra , kolay şekil alması, dayanıklılık ve mukavemet oranın yüksek olmasının sebebiyle bir çok alanda faaliyet gösteren firmalar tarafından tercih edilmektedir. Bu tercih sebebine paralel olarak fiyatının pahalı olması dezavantaj olarak görünse de yukarıda saydığımız sebeplerden ötürü kullanılmaktadır. Kullanım alanlarının çeşitliliği ve fazla oranlarda tüketimi sonucu hurda olarak fazla miktarda çıkmakta. Bu çıkan parçaların tekrar kullanıma sürülmesi için geri dönüşüm firmalarının bu atıl parçaları alıp tekrardan işlenmeye götürmesi gerekmektedir.


Kocalar Metal A.Ş. ’in geri dönüşüm tesislerinde tam teşekküllü ekipmanlarımız, alanında uzman personellerimizle âtıl vaziyette bulunan Alüminyum Hurdası için sizlere bir telefon numarası kadar yakınız. Ücretsiz ekspertiz talebinizi iletebilirsiniz. En kısa sürede alanında uzman personelimiz yerinize gelerek veya mail aracılığıyla sizlere bilgi verip fiyat teklifimizi iletecektir.


Lütfen bize danışmadan hurda alüminyum satışı yapmayın, en yüksek değerden elinizde bulunan alüminyum hurdaları yerinizde ve değerinde alıyoruz.


Lütfen lisanslı kuruluşlarla çalışarak ülke ekonomisine ve çevreye katkı sağlayanız.

Kocalar Metal A.Ş. ’in T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tehlikesiz atık toplama ve ayırma lisansları bulunmaktadır.