Gelecek İçin, Geri Dönüşüm
Pazartesi-Cumartesi

8.00 – 19.00

0850 307 51 50

info@kocalarmetal.com

Pendik / İSTANBUL

Sanayi Mah. Tunahan Sk. No:46

Kocalar Metal A.Ş

Hakkımızda

Kocalar Metal A.Ş.

Kocalar Metal San. ve Tic. A.Ş Onursal Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ömer Koca tarafından 1968 yılında kurulmuştur. Sayın Ömer Kocadan bayrağı şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanı Murat Koca devir almıştır. Kocalar Metal A.Ş hurda demir, bakır, sarı, çinko, bronz, kurşun, kalay, nikel ve alüminyum hurdalarının ticaretini yapmak üzere kurulmuş olup, günümüzde ise tüm metal çeşitlerine hitap etmektedir. Yıllık 7.868.000.000 ton satış kapasitesiyle Türkiye’nin önde gelen metal hurda alım satım şirketlerindendir. Yıllardır metal maden sektöründeki tecrübe sahibi çalışanlarıyla her alanda profesyonel ve hızlı iş bitirme kolaylıkları sağlamaktadır. Çözüm ortaklarına sunduğu ürün ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutmaktadır.

Kocalar Metal A.Ş geri dönüşüme verdiği önem ve çevreci politikası ile standart hedefler dışında yenilikçi fikirlerle profesyonel çalışmalar yapmaktadır. Türkiye genelinde hurda alım satım hizmetleri vermekle birlikte, yılların vermiş olduğu tecrübe ile ömrünü tamamlamış metal hurdalar alınarak hurdalık alanlarımızda biriktirildikten sonra geri dönüşüm fabrikalarına gönderilmektedir.

Kurumsallaşma sürecini başarıyla tamamlamış olan Kocalar Metal A.Ş 50 çalışanı,10 araç ,45 konteyner,9 iş makinasından oluşan araç filosu toplam 4.000m² kapalı ve açık alanlarıyla bugün kendi alanında bölgenin en büyük firmaları arasında yerini almıştır.

Demir-Çelik Endüstrilerinin çözüm ortağı ve tedarikçisi olarak yoluna emin adımlarla devam eden Kocalar Metal A.Ş 2020 yılı itibari ile 7.868.000.000 ton metalin işlenip, endüstri kuruluşlarına satışının tamamlanması süreçlerini başarıyla yönetmiştir.

Benzersiz Müşteri Deneyimi

Satış Talebinde Bulun

01.

İnceleyip Teklif Verelim

02.

Geri Dönüşüm Sürecini Başlatalım

03.

Fabrikamızda Ayrıştırıp Ekonomiye Kazandıralım

04.

Hurda Ekspertizi​

Kocalar Metal A.Ş olarak hizmet vermiş olduğumuz hurda ve geri dönüşüm sektöründe hurdalarınız için yerinize gelerek ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ekspertiz hizmetimiz sonucunda, elinizde âtıl vaziyette duran hurdalarınızın kalitesini, özelliğini ve ağırlığını uzman ekiplerimiz belirleyerek sizlere bilgi vermektedir.

 

Kocalar Metal A.Ş olarak yerli ve milli teknolojimizle ülke ekonomimize her geçen gün daha fazla katkıda bulunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Hurda alımlarımızda kusursuz bir süreç sürdürerek tedarikçilerimizin bizimle çalışmasının ayrıcalığını kendilerine sunuyoruz.

 

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tehlikesiz atık toplama ve ayırma lisansımız bulunmaktadır.

Alüminyum
0%
Demir
0%
Bakır
0%
Açık Saç ve Levha
0%

Günlük Geri Dönüşüm Oranımız

Demir-Çelik Endüstrilerinin çözüm ortağı ve tedarikçisi olarak yoluna emin adımlarla devam eden Kocalar Metal A.Ş 2020 yılı itibari ile 7.868.000.000 ton metalin işlenip, endüstri kuruluşlarına satışının tamamlanması süreçlerini başarıyla yönetmiştir.