Gelecek İçin, Geri Dönüşüm
Pazartesi-Cumartesi

8.00 – 19.00

0850 307 51 50

info@kocalarmetal.com

Pendik / İSTANBUL

Sanayi Mah. Tunahan Sk. No:46

Kocalar Metal A.Ş

Hurda Demir Talaşı

Kocalar Metal birçok sanayi sitesinde üretim yapan torna atölyelerinden konteyner hizmeti ile demir talaşı toplamaktadır.

 

Demir talaşı hurdası torna atölyelerinde kalıp ve diğer işlenen ürünlerin CNC ve torna makinelerinde işlenirken yüzeyinden aşınarak ayrılan parçalarıdır. Hurda demir ya da diğer tüm madeni hurdalardan daha düşük bir fiyattan alınıp satılır. Zira talaş hurdası sadece demir madeninden değil tüm metallerden elde edilmektedir. Kocalar Metal olarak her çeşit atık talaş hurdalarının alımı, ayrıştırılması, geri dönüşümü ve satışının yapılması işlemlerini profesyonel yapmaktayız.

 

Anlaşılacağı üzerine yaygın olarak torna atölyelerinden yüksek miktarlarda hurda demiş talaşı çıkmaktadır. Kocalar Metal olarak hizmet vermiş olduğumuz hurda ve geri dönüşüm sektöründe demir talaşı hurdası için yerinize gelerek ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ekspertiz hizmetimiz sonucunda, elinizde âtıl vaziyette duran hurda demir talaşının kalitesini, özelliğini ve ağırlığını uzman ekiplerimiz belirleyerek sizlere bilgi vermektedir.

 

Kocalar Metal olarak yerli ve milli teknolojimizle ülke ekonomimize her geçen gün daha fazla katkıda bulunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Hurda demir talaşı alımlarımızda kusursuz bir süreç sürdürerek tedarikçilerimizin bizimle çalışmasının ayrıcalığını kendilerine sunuyoruz.

 

Hurda ve geri dönüşüm sektörün de hizmet vermekte olan Kocalar Metal’in T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tehlikesiz atık toplama ve ayırma lisansları bulunmaktadır.