Gelecek İçin, Geri Dönüşüm
Pazartesi-Cumartesi

8.00 – 19.00

0850 307 51 50

info@kocalarmetal.com

Pendik / İSTANBUL

Sanayi Mah. Tunahan Sk. No:46

Microchip Engineer

Quisque augue purus, iaculis vitae fermentum non, imperdiet tempus ex. Vivamus vehicula ex ut magna ultricies Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.
Başvuru Formu

Kariyer Politikamız

 Kocalar Metal AŞ’yi en iyi yansıtan temel değerler; gelişim, teknoloji, etik ve toplumsal değerlere saygı, çevre ve sosyal sorumluluk bilincidir. Kurum vizyonumuz ve değerlerimiz doğrultusunda İnsan Kaynakları olarak hedefimiz; çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın sahiplendiği, standartları yüksek İnsan Kaynakları politikaları uygulayarak, güven duyulan bir iş ortamı ve kurum kültürü yaratmaktır.

En Büyük Değerimiz Çalışanlarımız

 Sahip olduğumuz en değerli kaynak, çalışanlarımız. Onların değişen koşullara uyum sağlama yeteneğini geliştirmeleri konusunda son derece hassasız. İnsan kaynaklarına gerekli yetkinlik ve becerilerin kazandırılması, en büyük yatırımlarımızdan biri. Böylece pazardaki rekabet gücümüzü ve başarılarımızı benzersiz kıldığımıza inanıyoruz. Öngördüğümüz stratejileri gerçekleştirmeyi ve fark yaratan çözümler üretmeyi insan kaynaklarımızla temellendiriyoruz. Bu doğrultuda başarıya odaklı en uygun sistemleri hayata geçiriyoruz. Çalışanlarımızın iş süreçlerine katılımlarını en üst düzeyde desteklemek amacıyla, bu sistemleri gönüllü inisiyatif kullanacakları şekilde tasarlıyoruz. Fikirlerini özgürce ifade etmeleri, en önem verdiğimiz konuların başında geliyor.

 

Kocalar Metal AŞ’nin ailemizin bir parçası olarak kariyerinize yön vermek için güncel özgeçmişinizi bilgi@kocalarmetal.com adresine gönderebilirsiniz veya yandaki formumuzu doldurduktan sonra özgeçmişinizi yükleyerek insan kaynaklarımıza ulaştırabilirsiniz.