Gelecek İçin, Geri Dönüşüm
Pazartesi-Cumartesi

8.00 – 19.00

0850 307 51 50

info@kocalarmetal.com

Pendik / İSTANBUL

Sanayi Mah. Tunahan Sk. No:46

Kocalar Metal A.Ş

Paslanmaz Hurda

Paslanmaz bir diğer adıyla krom kullanım alanlarına bağlı olarak birçok farklı özellik de ve kalitede bulmanız mümkündür. Özellikle son yıllarda ülkemizde makine üretimi alanında gelişmeler neticesinde daha fazla yaygınlaşarak kullanılmaktadır. Kullanım alanlarından başlıcaları, kimya fabrikalarında kullanılan tezgahlar makineler, gıda alanında faaliyet gösteren firmaların mutfak tezgâhları ve çeşitli ekipmanları kazanlar, hafif üretim yapan sanayi kuruluşlarının çeşitli malzemeleri, parfüm, boya, ilaç ve ağır sanayide kullanılan ekipmanlar, tezgahlar ve makineleri sayabiliriz.

 

Anlaşılacağı üzerine paslanmaz çok farklı alanlarda talep görmekte ve yaygın olarak kullanılmakta yüksek miktarlarda üretim hattından doğan sonuçlar neticesinde hurdası çıkmaktadır. Kocalar Metal olarak hizmet vermiş olduğumuz hurda ve geri dönüşüm sektöründe paslanmaz hurdası için yerinize gelerek ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ekspertiz hizmetimiz sonucunda, elinizde atıl vaziyette duran hurda paslanmazın kalitesini, özelliğini ve ağırlığını uzman ekiplerimiz belirleyerek sizlere bilgi vermektedir.
Hurda paslanmaz fiyatları ürünün cinsine, tonajına ve özelliğine göre değişmektedir.

 

Kocalar Metal olarak yerli ve milli teknolojimizle ülke ekonomimize her geçen gün daha fazla katkıda bulunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Hurda paslanmaz alımlarımızda kusursuz bir süreç sürdürerek tedarikçilerimizin bizimle çalışmasının ayrıcalığını kendilerine sunuyoruz.

 

Hurda ve geri dönüşüm sektörün de hizmet vermekte olan Kocalar Metal’in T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tehlikesiz atık toplama ve ayırma lisansları bulunmaktadır.