Gelecek İçin, Geri Dönüşüm
Pazartesi-Cumartesi

8.00 – 19.00

0850 307 51 50

info@kocalarmetal.com

Pendik / İSTANBUL

Sanayi Mah. Tunahan Sk. No:46

Kocalar Metal A.Ş

Preslenmiş DKP

Sanayide devrim yaratan ülkemiz birçok alanda üretim yapmaktadır ve üretime bağlı olarakta geri dönüşüm sektörüne büyük bir görev düşmektedir. Dkp hurdalar genellikle demir üretimi ve kesimi yapan fabrikalardan temin edilmektedir. Dkp hurda; ağır, kalın ve çekirdek olmayan hurda gruplarına girer. Dkp sac hurdası metal hurda ürünlerin içerisinde en kaliteli ham madde unvanına sahiptir. Yumuşak olması sebebi ile istenilen şekil verilebilmektedir. Dkp hurda fiyatları ise normal demir hurda ve inşaat demiri hurdalarından daha yüksektir. Kocalar Metal kaliteli ekspertiz hizmeti ile Dkp hurdalarınıza ayrı bir özen göstermektedir ve farklı fiyat politikası izlemektedir.


Kocalar Metal’in geri dönüşüm tesislerinde tam teşekküllü ekipmanlarımız, alanında uzman personellerimizle âtıl vaziyette bulunan Dkp Hurdası için sizlere bir telefon numarası kadar yakınız. Ücretsiz ekspertiz talebinizi iletebilirsiniz. En kısa sürede alanında uzman personelimiz yerinize gelerek veya mail aracılığıyla sizlere bilgi verip fiyat teklifimizi iletecektir.


Lütfen bize danışmadan Dkp Hurda satışı yapmayın, en yüksek değerden elinizde bulunan Dkp hurdaları yerinizde ve değerinde alıyoruz.


Lütfen lisanslı kuruluşlarla çalışarak ülke ekonomisine ve çevreye katkı sağlayanız.


Hurda ve geri dönüşüm sektörün de hizmet vermekte olan Kocalar Metal’in T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tehlikesiz atık toplama ve ayırma lisansları bulunmaktadır.