Gelecek İçin, Geri Dönüşüm
Pazartesi-Cumartesi

8.00 – 19.00

0850 307 51 50

info@kocalarmetal.com

Pendik / İSTANBUL

Sanayi Mah. Tunahan Sk. No:46

Kocalar Metal A.Ş

Bakır Hurdası

Bakır Türkiye’nin önemli yer altı kaynaklarından biridir. Doğada bileşik ve serbest olarak bulunur. Hurda Bakır, geri dönüşüm sektörünün en önemli madenleri arasında yer almaktadır. Yüksek iletkenlik özelliği sayesinde neredeyse tüm üretim endüstrilerinin ihtiyaç duyduğu bir metaldir. Hurda bakır sektöründeki en önemli faktörlerden birisi de firmanın lisanslı olmasıdır. Sektörde gerekli kalite belgelerine sahip ve standartların üzerinde hizmet veren Kocalar Metal, bakır hurdalarını teslim aldıktan sonra fabrikamız bünyesinde kırma makineleri ile işleme tabi tutmakta ve üretim hammaddesi olarak müşterilerine temin etmektedir.


Lütfen şunu unutmayınız geri dönüşüm için gerekli evraklar, belgeler ve lisanslar bulunmaktadır. Sadece belgelere sahip kurumsal firmaları tercih etmeniz ekonomik açıdan en yüksek teklifi almanıza yarayacaktır. Kocalar Metal’in sağlamış olduğu ücretsiz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.


Ücretsiz olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerden en önemlisi ve işinize en çok yarayacak olanı ekspertiz hizmetimizdir.


Neden ekspertiz hizmeti almalısınız?


Elinizde bulunan hurda bakır hakkında bilgi sahibi olursunuz.
Cinsini , özelliğini öğrenebilirsiniz.
Özelliğini öğrendiğiniz bakır hurdası için en yüksek teklifi alabilirsiniz.


Değerli müşterilerimiz, Kocalar Metal kurulduğu günden bugüne kadar faaliyet göstermiş olduğu geri dönüşüm ve hurdacılık sektöründe her zaman birçok ilklere imza atarak sektöründeki diğer firmalara ilham kaynağı olmuştur.


Her zaman belirttiğimiz üzere ilk önceliğimiz çevreye karşı olan sorumluluğumuzdur, bu sorumluluğun bilincinde davranarak geri dönüşüm sektörüne elimizden geldiğince farklı varyasyonlar yaparak hizmet vermekteyiz.


Kocalar Metal’in T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Tehlikesiz atık toplama-ayırma lisansı bulunmaktadır.