Gelecek İçin, Geri Dönüşüm
Pazartesi-Cumartesi

8.00 – 19.00

0850 307 51 50

info@kocalarmetal.com

Pendik / İSTANBUL

Sanayi Mah. Tunahan Sk. No:46

Kocalar Metal A.Ş

Açık Saç ve Levha Hurdası

Metal ya da sac levha kesimleri sırasında ortaya çıkan metal artıklarıdır. Açık sac artığı ya da sac hurdaları toplanması ve geri dönüşüme uygun hale getirilip, demir-çelik kuruluşlarına hammadde olarak kazandırılması faaliyetlerimiz arasındadır.

 

Kullanım ömrünü tamamlamış, niteliğini kaybetmiş ve hurda statüsünde adlandırılabilecek levhaların alım satımı Kocalar Metal A.Ş tarafından en hızlı şekilde en uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

 

Hurda genel olarak yeniden kullanılabilme özelliğini yitirmiş, işlevsel olarak bir değeri olmayan, miladı dolmuş bütün madde ve malzemelere verilen isimdir. Sanayi ve ekonomi açısından gelişmiş olan ülkelerde hurdalar yeni ürünler kadar değerlidir. Kocalar Metal A.Ş olarak yerli ve milli teknolojimizle ülke ekonomimize her geçen gün daha fazla katkıda bulunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Hurda açık saç ve levha alımlarımızda kusursuz bir süreç sürdürerek tedarikçilerimizin bizimle çalışmasının ayrıcalığını kendilerine sunuyoruz.

 

Hurda ve geri dönüşüm sektörün de hizmet vermekte olan Kocalar Metal A.Ş’in T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tehlikesiz atık toplama ve ayırma lisansları bulunmaktadır.