Gelecek İçin, Geri Dönüşüm
Pazartesi-Cumartesi

8.00 – 19.00

0850 307 51 50

info@kocalarmetal.com

Pendik / İSTANBUL

Sanayi Mah. Tunahan Sk. No:46

Kocalar Metal A.Ş

Hurda Kablo

Kablo içerik bakımından plastik ve bakır tellerden meydana gelmiştir. Özellikle yalıtım, elektrik, izolasyon gibi alanlarda kullanılmakta ve hurdası fazlasıyla çıkmaktadır. Kablo Hurdası yoğun miktarlarda bakır içerdiği için geri dönüşüm sektöründe önemi çok büyüktür. Buna ilave yine aynı şekilde kablo plastik içerdiği için geri dönüşüm sürecinde önemlidir.


Bakır kilogram cinsinden diğer metallere göre fiyatı pahalı olması bunun akabinde kullanıldığı alanlara bağlı olarak hurdasının çok çıkması sebebiyle değerli metal sınıfına girmektedir. Bu yüzden Kocalar Metal olarak önceliğimiz elinizde bulunan kablo hurdasını hızlı bir şekilde ülke ekonomisine tekrar kazandırarak gelişmekte ve değişmekte olan Türkiye’mize katkı sağlamaktır. Kablo hurdası plastik veya benzer maddeler de içermektedir, bu sebeple hepinizin bildiği üzere doğada en geç yok olan maddelerden birisi olan plastiktir. Plastiğin çevremize verdiği zararların yanı sıra oluşabilecek olumsuz koşulların ülke ekonomisine verdiği zararları da ayrıca göz önünde bulundurmalıyız.


Elinizde âtıl vaziyette bulunan kablo hurdalarını nasıl değerlendirmelisiniz?


1-İlk önce hurda kablonun cinsini ve içeriğini öğrenmelisiniz.


(Bunun nedeni her kablo hurdası içeriği ve özelliği farklıdır, bu sebeple kilogram fiyatı da farklı olacaktır.)
2-Miktarı ve özelliği.


3- Plastik Yoğunluğu ve bakır yoğunluğunun ölçülmesi.


Bu saydığımız özellikler hurda kablo fiyatını belirleyecek en önemli unsurlardır.Fiyatı belirlenen hurdayı yerinizden nakit olarak almaktayız. Kocalar Metal %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket ederek siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Kocalar Metal olarak faaliyet alanımızın bilincinde olarak çalışmalarımızı yürütüp ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz.


Buna ilave olarak geri dönüşümünü yapmış olduğumuz tüm ürünlerin çevreye vermiş olduğu katkının da farkındayız.


Sizlere her zaman daha kaliteli hizmet etmeyi ilke edinmiş olan Kocalar Metal alanında uzman personelleri, Son teknoloji ekipmanlarıyla çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyar.